Når man arrangerer en talentkonkurranse for barn er det mye som kan skje, og noen barn har virkelig evnen til å overraske med sitt store talent. Men ingen hadde kunnet forutse hva som skulle skje da disse tre barna gikk ut på scenen.
De nervøse barna deltar nemlig i den tyske versjonen av The Voice Kids, og de har bestemt seg for å synge en sang de umulig kan leve opp til. Eller?
Barna Matteo, Claudia og Matteo Markus skal nemlig synge sangen ‘The Prayer’ – en duett av selveste Céline Dion og operastjernen Andrea Bocelli!
Men både dommere, publikum, foreldre og TV-seere må tørke tårene når Claudia begynner å synge, etterfulgt av de to guttene. De høres ut som engler!
Jeg får både gåsehud og tårer i øynene av denne videoen, så SE den selv med egne øyne, og DEL den den gjerne med vennene dine på Facebook!